Deprem Yardımlaşma Seferberliği

Yardım paketi siparişleriniz deprem bölgesine ulaştırılıyor!

Ticaret Bakanlığımızın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberli”ne MuhendisDukkan.com olarak biz de katılıyoruz. Temel ihtiyaç malzemesi siparişlerinizi AFAD koordinasyonunda, herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştıracağız.

Koşullar

Aşağıdaki adımları takip ederek deprem bölgesine yardım paketi gönderebilirsiniz:

  • Ürünleri sepete ekledikten sonra kargo seçeneklerinden Sepet veya Ödeme sayfasından “Deprem Yardımlaşma Seferberli” seçeneğini işaretleyin.
  • Kupon kodunun otomatik kullanılabilmesi için sayfayı yenileyin ya da Kupon Kodu alanına yardim yazın.

Ticaret Bakanlığımızın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberliği”ne MuhendisDukkan.com olarak biz de katılıyoruz. Temel ihtiyaç malzemesi siparişlerinizi AFAD koordinasyonunda, herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştırıyoruz.

MuhendisDukkan.com yardım paketi adresinize teslim edilmeyecek olup, Ticaret Bakanlığı tarafından başlatılan “Deprem Yardımlaşma Seferberliği” kapsamında, AFAD koordinasyonunda, herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştırılacaktır.

Sepette veya ödeme sayfasında yer alan “Deprem Yardımlaşma Seferberliği” seçeneği, yardımlarınız ulaştırılması amacıyla ve seferberlik süresiyle sınırlı olarak MuhendisDukkan.com tarafından otomatik olarak tanımlanmıştır.

MuhendisDukkan.com yardım paketi içerisinde yer alan ürünler stok durumuyna bağlı olarak değişiklik gösterebilir ve/veya muadilleri gönderilebilir.

MuhendisDukkan.com yardım paketini sepetinize ekleyerek oluşturacağınız sipariş, cayma hakkının istisnasını teşkil etmekte olup iptal/iade yapılamaz.